Srpen 2017

Muži milují dlouhovlásky

12. srpna 2017 v 21:14
Ženy s dlouhými vlasy, mají mnohem více nápadníků než krátkovlasé dámy. Dlouhé vlasy totiž působí mladistvě. Muži mají prostě zakódováno, že ženy s bujnou hřívou jsou mladší. To je důvod, proč o ně jeví větší zájem. Jenže ženy rády experimentují se svým vzhledem. Proto zatouží po krátkém sestřihu. Naštěstí dnes si můžete vlasy zase nechat prodloužit a nemusíte čekat na to, až vám dorostou.


Prodlužte si vlasy a budete u bazénu za krásku

Prodlužování vlasů není žádnou novinkou. Ve světě i u nás se těší velké oblibě. Proto tuto službu nabízejí v mnoha salonech krásy. Jenže prodlužovat vlasy není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Také je velice důležitá kvalita vlasu. Příčesky se vyrábějí z pravých lidských vlasů.

Jen ty totiž budou dokonale korespondovat s vašimi vlasy. Také tvar spoje je velice důležitý. Nejlepší jsou ploché spoje. Ty totiž nejsou vůbec vidět a při nošení vám nepřekáží. Díky tomu budou prodloužené vlasy vypadat dokonale přirozeně.

Když vlasy řídnou

Když vám vlasy řídnou, je to signál, že je něco špatně s vaším organizmem. Pokud jste starší, může se jednat o hormonální změny. Tento problém je velice nepříjemný, ale dá se řešit. Za řídnutí vlasů také může nedostatečná výživa či těhotenství a kojení. Všechny tyto faktory mohou vést ke ztrátě vlasů a tvorbě lysin. Ty moc atraktivní nejsou. Proto se ženy snaží tento problém zamaskovat.

Jenže nadměrné používání vlasových produktů jako je lak či gel, může vést ještě k většímu vypadávání vlasů. Zkuste si nechat vlasy zahustit. Zhušťování vlasů je velice diskrétní metoda, jak zamaskovat nevzhledné lysiny. Používají se přírodní vlasy, takže výsledek je naprosto k nerozeznání od běžného účesu.

Nenechte se napálit

Prodlužování vlasů v Praze je velice žádané. Bohužel se najde mnoho salonů, které tuto službu nabízejí, ale nemají dostatečně vyškolené pracovníky. Jen opravdový profesionál vám vytvoří hřívu, po které toužíte. Zaplatíte sice o něco více, ale výsledek určitě bude stát za to.