Muži milují dlouhovlásky

12. srpna 2017 v 21:14
Ženy s dlouhými vlasy, mají mnohem více nápadníků než krátkovlasé dámy. Dlouhé vlasy totiž působí mladistvě. Muži mají prostě zakódováno, že ženy s bujnou hřívou jsou mladší. To je důvod, proč o ně jeví větší zájem. Jenže ženy rády experimentují se svým vzhledem. Proto zatouží po krátkém sestřihu. Naštěstí dnes si můžete vlasy zase nechat prodloužit a nemusíte čekat na to, až vám dorostou.


Prodlužte si vlasy a budete u bazénu za krásku

Prodlužování vlasů není žádnou novinkou. Ve světě i u nás se těší velké oblibě. Proto tuto službu nabízejí v mnoha salonech krásy. Jenže prodlužovat vlasy není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Také je velice důležitá kvalita vlasu. Příčesky se vyrábějí z pravých lidských vlasů.

Jen ty totiž budou dokonale korespondovat s vašimi vlasy. Také tvar spoje je velice důležitý. Nejlepší jsou ploché spoje. Ty totiž nejsou vůbec vidět a při nošení vám nepřekáží. Díky tomu budou prodloužené vlasy vypadat dokonale přirozeně.

Když vlasy řídnou

Když vám vlasy řídnou, je to signál, že je něco špatně s vaším organizmem. Pokud jste starší, může se jednat o hormonální změny. Tento problém je velice nepříjemný, ale dá se řešit. Za řídnutí vlasů také může nedostatečná výživa či těhotenství a kojení. Všechny tyto faktory mohou vést ke ztrátě vlasů a tvorbě lysin. Ty moc atraktivní nejsou. Proto se ženy snaží tento problém zamaskovat.

Jenže nadměrné používání vlasových produktů jako je lak či gel, může vést ještě k většímu vypadávání vlasů. Zkuste si nechat vlasy zahustit. Zhušťování vlasů je velice diskrétní metoda, jak zamaskovat nevzhledné lysiny. Používají se přírodní vlasy, takže výsledek je naprosto k nerozeznání od běžného účesu.

Nenechte se napálit

Prodlužování vlasů v Praze je velice žádané. Bohužel se najde mnoho salonů, které tuto službu nabízejí, ale nemají dostatečně vyškolené pracovníky. Jen opravdový profesionál vám vytvoří hřívu, po které toužíte. Zaplatíte sice o něco více, ale výsledek určitě bude stát za to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama