Krátké a dlouhé vlasy můžete střídat podle nálady

16. října 2017 v 20:30

Dlouhé vlasy působí na ženách velice mladistvě. Proto také muži dlouhovlasé ženy preferují před těmi krátkovlasými. Jenže ne všem ženám příroda dala krásnou hustou hřívu. Některé to štěstí nemají. Proto raději volí krátké sestřihy. Jiné si své vlasy nechaly ostřihat, protože zrovna byly v módě krátké vlasy. Díky bohu dnes už nemusíte čekat, až vám zase dorostou.

Mějte vlasy dlouhé jako princezny z pohádek

Prodloužení vlasů v Praze je velice oblíbené. Každá žena se chce totiž cítit atraktivně a svůdně. A ke svůdným a atraktivním ženám dlouhé vlasy prostě patří. Jenže ne všechna studia vám nabízejí stejně kvalitní služby.

Proto není zrovna dobré si své vlasové studio vybírat podle ceny. I zde platí, že by měla být kvalita na prvním místě. Proto se nezapomeňte informovat, zda má vámi vybraný salon opravdu kvalitně proškolený personál. Protože jen dobře proškolený personál, vytvoří opravdu přirozeně vypadající hustou hřívu.

Mohou prodloužené vlasy vypadat přirozeně?

Prodlužování vlasů musí vždy vypadat přirozeně. Jenže to není tak jednoduché. Je totiž potřeba mít opravdu kvalitní vlasy a šikovné ruce. Před samotným prodlužováním by s vámi měl pracovník probrat každý krok a měl by vám velice ochotně zodpovědět veškeré otázky.

Také se nezapomeňte informovat, jak se máte o své prodloužené vlasy starat. Následná péče je totiž velice důležitá, jelikož díky ní vám budou vlasy dlouho sloužit. Jelikož jsou vlasy prodlužovány díky opravdovým vlasům, je na dotek téměř nemožné poznat, že jste si nechala vlasy prodloužit.

Beze studu na nákup

Občas se může stát, že vlivem stáří nebo špatné výživy ženy o své vlasy doslova přijdou. Někdy je na vině dokonce i přílišný stres. Za své prořídlé vlasy se pak stydí a snaží se je skrývat.

Zhušťování vlasů jim může navrátit ztracenou sebedůvěru. Díky tenké síťce, na kterou jsou vlasy ručně navazovány, nikdo nepozná, že se nejedná o vaše vlastní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama